SSP Skoler

Her kan du se hvem der er SSP Kontaktlærer på skolerne samt Politiets Forebyggelsesbetjent og SSP- Ungdomskonsulent i de enkelte lokalområder og skoler.

SSP Hirtshals Skolecenter

SSP Kontaktlærer: Thomas Nielsen, mail: thomas.nielsen113@skolekom.dk

Politiets SSP koordinator: Ib Andreassen, mail: Tlf. 72589869

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Anders Høngaard, mail: anders.hoengaard@hjoerring.dk Tlf. 41936927

SSP Nordvest, Højene

SSP Kontaktlærer Højene: Thomas Jensen, mail: thomas.jensen63@skolekom.dk Tlf. 41626298

Politiets SSP koordinator: Ib Andreassen, mail: ian003@politi.dk Tlf. 72589869

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Mikael Thirup, mail: mikael.thirup@hjoerring.dk Tlf. 41936844

SSP Nordvest, Lundergaardskolen

SSP Kontaktlærer: Mette Duch, mail: mette.duch@skolekom.dk Tlf. 28789898 

Politiets SSP koordinator: Ib Andreassen, mail: ian003@politi.dk Tlf. 72589869

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Mikael Thirup, mail: mikael.thirup@hjoerring.dk Tlf. 41936844

SSP HPR

Marianne Nykjær, mail: mn@hpr.dk

Politiets SSP koordinator: Peer Jensen, mail: pje019@politi.dk Tlf. 72589868

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Mikael Thirup, mail: mikael.thirup@hjoerring.dk Tlf. 41936844

SSP Hjørringskolen

SSP samarbejdet omkring Hjørringskolen udgøres af: SSP kontaktlærere fra de enkelte afdelinger af Hjørringskolen, ledelse fra Hjørringskolen, Socialrådgiver fra Handicapafsnittet i Børne- familieafdelingen samt SSP- Ungdomskonsulenterne.

Følgende deltager i SSP samarbejdet omkring Hjørringskolen:

ADHD klasserne i Bagterp: Henry Monrad, mail: henr665y@hjskole.dk

G3 Klasse, Norgesvej: Kristian Vittrup, mail: Kris3617@hjskole.dk

Ledelsesrep. fra Hjørringskolen: Rikke Hedenskog, mail: rikke.hedenskog@hjoerring.dk

Heltidsundervisningen: Louise Bak, mail: Louise.bak@hjoerring.dk

K- klasserne i Højene: Jens Moldberg Kjeldsen, mail: jens1352@hjskole.dk

Socialrådgiver, Handicapafdelingen i B&F: Yvonne Klitholm, mail: yvonne.klitholm@hjoerring.dk

SSP- Ungdomskonsulenter: Anders Høngaard, Mads Hardahl-Haugaard, Mikael Thirup